بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

طراحی و ساخت بیلبورد حجمی تبلیغاتی کاله

طراحی و ساخت بیلبورد حجمی تبلیغاتی کاله

بیلبورد های تبلیغاتی یکی از قوی ترین رسانه های تبلغاتی محیطی می باشند و از دیرباز در فضاهای شهری کشور به کار برده شده اند.مخاطبان هر روزه در حال عبور و مرور با آنها برخورد داشته و محتوایشان را به خاطر می سپارند.استفاده زیاد شهروندان ایرانی از خودروی شخصی و حجم بالای عبور و مرور خودرو در بزرگ راه و اتوبان های شهر های بزرگ باعث شده است برند های مطرح کشور اقدام به درج انواع آگهی های تبلیغاتی بر روی این رسانه تبلیغاتی نمایند.

یکی از نوین ترین روش های ارائه تبلیغاتی بر روی بیلبورد های موجود استفاده از روش ارائه سه بعدی و طراحی حجم های تبلیغاتی بر روی آنها می باشد. در این روش امکان ایجاد و ارائه اغراق آمیز محصول باعث میشود طرح تبلیغاتی بسیار بهتر دیده شده و ضریب نفوظ و تاثیر بسیار بیشتری نسبت به تبلیغات عادی بنر چاپی داشته باشد .

بیلبورد های حجمی ساخته شده که توضیحات آنها در ادامه خواهد آمد شامل دو نمونه نصب شده در تقاطع اتوبان صدر و مدرس – و اتوبان تهران کرج محدوده چیتگر می باشد . بیلبورد اتوبان صدر دارای مساحت 70 متر مربع و بیلبورد اتوبان تهران کرج دارای مساحت نمایش دویست متر مربع می باشد که در نوع خود یکی از بزرگترین بیلبورد های ساخته شده در کشور می باشد.

متریال ساخت شامل ترکیب فلز و فایبرگلاس می باشد. قطعات فلزی به صورت افزایشی بدون عملیات تخریبی بر روی سازه اصلی سوار شده و طرح نهایی بیضی شکل را ایجاد نموده اند.

عملیات ساخت این پروژه حمعا در مدت بیست روز انجام شده است. این پروژه در گروه صنعتی آرشین تحت نظارت دوستان بسیار خوب مجموعه گرانیگاه و جناب آقای امامی انجام شده است. عملیات نصب پروژه نیز توسط جناب آقای نفیسی انجام شده است.

در این بخش می توانید سایر حجم های تبلیعاتی ساخته شده در گروه صنعتی آرشین را ملاحظه نمایید : ماکت های تبلیغاتی و حجمی .

 

 

عملیات نصب سازه در اتوبان صدر

پروسه ساخت قطعات فلزی

ساخت قطعات کمانی شکل جهت نصب

یکی از قطعات بیلبورد اتوبان تهران کرج

انتخاب بیلبورد ساخته شده در مجموعه آرشین به عنوان بهترین آگهی محیطی شهریور 96 در پایگاه ارزش گذاری تبلیغات محیطی ایران .

تصویر از دوستان مجموعه طرح باران

تصویر از دوستان مجموعه طرح باران

ماکت پنیر ویلی اتوبان صدر در روز

نمای سازه ای Billboard اتوبان تهران کرج

امکان ساخت انواع حجم – ماکت تبلیغاتی و بیلبورد های سه بعدی با طرح های خاص در شرکت آرشین وجود داشته و این مجموعه آماده همکاری با آژانس های تبلیغاتی کشور می باشد .