بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

تراش سی ان سی صندلی با طرح خاص بر روی فوم فشرده

تراش سی ان سی یکی از روش های بسیار دقیق در تولید قطعات صنعتی می باشد.در تصاویر زیر صندلی با طرح جمجمه در طول 170 سانتیمتر را ملاحظه می نمایید.

در شرکت آرشین به دلیل طراحی و استفاده از دستگاهی منحصر به فرد که مخصوص تراش سی ان سی قطعات فومی و غیر فلزی طراحی شده است می توان قطعات فومی بسیار پیچیده را به این روش در زمان کوتاه و قیمت مناسب مدل سازی نموده و از آن در پروسه های مختلف صنعتی مانند ریختگری ، ساخت قطعات فایبرگلاس یا استفاده مستقیم استفاده نمود.

در این روش به دور گردش اسپیندل دستگاه سی ان سی (مته گردنده) تا حدود بیست هزار دور بر دقیقه تنظیم شده و با براده برداری دقیق و بدون آسیب به متریال ، برشی دقیق ایجاد نموده و شاهد کیفیت سطح بسیار مناسبی در انتهای پروسه تراش سی ان سی فوم خواهیم بود.

در این صفحه می توانید سایر نمونه های مدل سازی شده به روش CNC Milling را ملاحظه نمایید :  خدمات تراش سی ان سی بر روی فوم و غیر فلزات

همچنین در صورت نیاز در صفحه دیگری می توانید با نمونه های کامپوزیتی و فایبرگلاس تولید شده در مجموعه آرشین را ملاحظه نمایید : خدمات ساخت قطعات فایبرگلاس و کامپوزیتی .

طرح صندلی تراشیده شده که توضیحات آمده است پس از این مرحله و پرداخت سطحی آماده پروسه تهیه قالب های فایبرگلاس شده و پس از قالبگیری دقیق با پوسته داخلی سیلیکونی ، قطعه نهایی از متریال فایبرگلاس یا کربن تولید خواهد شد . همواره مدل سازی به روش سی ان سی باعث تضمین دقت نهایی محصول تولید شده بوده و خطا در تولید را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و امکان ارائه قطعات بسیار با کیفیت را هموار می نماید.

امکان تراش و مدل سازی انواع حجم های پیچیده به روش سی ان سی بر روی قطعات فومی در شرکت آرشین وجود دارد .

کیفیت تراش بالا به دلیل استفاده از فوم دانسیته بالا 50 کیلوگرم بر متر مکعب.

 

استفاده از روش تراش سی ان سی و کیفیت بسیار بالای مدل نهایی .

 

 

مدل سازی

ماکت فایبرگلاس

فایبرگلاس

تراش فوم

تراش سی ان سی فوم

تراش سی ان سی

پرینت سه بعدی