بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

تراش سی ان سی و ساخت تخته شنا

تراش سی ان سی و ساخت تخته شنا ی الکتریکی بر روی فوم فشرده

تصاویری که در ادامه ملاحظه می نمایید مربوط به پروژه طراحی ،تهیه مدل سه بعدی کامپیوتری و ساخت مدل نهایی فومی تخته شنای الکتریکی می باشد.

پروژه زیر یکی از جذاب ترین پروژه های اخیر انجام شده در شرکت آرشین بوده است که تمایل داشتیم تجربه انجام آنرا با شما شریک شویم.

ساخت تخته شنا

نمونه زیر پس از تماس و درخواست کارفرما جهت ساخت مدل فومی در نرم افزار مهندسی راینو مدل سازی سه بعدی شده است.

این مدل سه بعدی پس از بررسی و تایید به روش پرینت سه بعدی و در مقیاس 1:10 نمونه اصلی ساخته شده و تمام تست های مربوط به فرم و عملکرد بر روی آن انجام گردید. پس از تست های نهایی و رضایت از عملکرد تخته شنای طراحی شده، بلوک فوم فشرده پلی استایرن با دانسیته 30 کیلوگرم بر متر مکعب در دستگاه قرار داده شده و تخته شنای مورد نظر به کمک تراش پنج محور سی ان سی انجام گردیده است.

از ویژگی های روش تراش سی ان سی فوم می توان به سرعت بسیار بالا، قیمت مناسب و کیفیت غیر قابل رقابت اشاره نمود. از ویژگی های دیگر این روش می توان به قابلیت تکرار شوندگی و ساخت مهندسی انواع فرم های ساده و پیچیده اشاره نمود.

شما خوانندگان گرامی مطالب گروه صنعتی آرشین می توانید در صورت تمایل سایر نمونه های ساخته شده به روش تراش سی ان سی را در صفحه زیر مشاهده نمایید.

تراش سی ان سی بر روی فوم فشرده

پدل بورد قایق پدالی تخته موج سواری قایق الکتریکی ساخت قایق الکتریکی تراش سی ان سی قایق تراش سی ان سی فوم تخته موج سواری فومی ساخت قطعات فایبرگلاس

تراش مدل فومی قایق بر روی متریال فشرده

دقت تراش بسیار بالا و بدون خطا به دلیل استفاده از دستگاه تراش سی ان سی فوق دقیق

تراش بر روی فوم فشرده دانسیته 30 باعث میشود تا تمام جزئیات فایل سه بعدی در قطعه نهایی ایجاد شود.

ساخت حجم های دقیق ، قرینه و بی نقص به کمک تراش سی ان سی

محل نصب موتور الکتریکی پدل بورد یا تخته شنای پدالی-الکتریکی

لبه های بسیار شارپ و دقیق در ساخت تخته شنا