بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت عینک اسکی از متریال فایبرگلاس

ساخت و نصب عینک اسکی جهت امور تبلیغاتی در مجتمع تجاری روشا و فروشگاه های Go Sport یکی از آخرین پروژه های هیجان انگیز انجام شده در گروه آرشین بوده است.
متریال ساخت این ماکت فایبرگلاس می باشد . همچنین در قسمت پشتی ماکت از نوعی کش مخصوص و مانند بند عینک اسکی واقعی جهت نصب آن بر روی ستون استفاده شده است.
این ماکت ابتدا و پیش از ساخت نمونه اصلی توسط نرم افزار مدل سازی راینو طراحی و پس از تایید ابعاد ، فرم ، رنگ و محل نصب اقدام به استارت پروسه تراش سی ان سی قالب آن گردیده است .
به کمک این روش ماکت ساخته شده نهایی از نظر فرم ، طرح و ابعاد کاملا مشابه نمونه اصلی خواهد بود و امکان ساخت بهترین ماکت های صنعتی با کیفیت بالا میسر خواهد شد.استفاده از متریال ساخت فایبرگلاس در این ماکت ها باعث می شود تا این حجم ها برای مدت زمانی بسیار طولانی در برابر عوامل تخریب جوی و همینطور وندالیسم ( تخریب انسانی) مقاوم بوده و ظاهری مناسب برای سالهای طولانی داشته باشند. این ماکت ها در تیراژ بالا و مدت زمانی مناسب طراحی ، ساخته و نصب شده اند . جهت پوشش رنگ نهایی این ماکت ها از بهترین پوشش های صنعتی مورد استفاده در صنایع خودروسازی استفاده شده است که باعث ارائه کیفیت سطحی بسیار خوب و ظاهری بسیار مناسب از ماکت خواهد بود. وزن تقریبی ماکت های مورد نظر به دلیل استفاده از متریال فایبرگلاس بسیار پایین و در ارتفاع 2 متر به طور تقریبی پنج کیلوگرم می باشد . این ماکت ها ضد آب بوده و همچنین در برابر باران و رطوبت نیز مقاوم می باشند. به دلیل استفاده از روش قالب سازی سی ان سی دقت ابعادی این ماکت ها بسیار بالا می باشد .
جهت بررسی سایر ماکت های ساخته شده به این صفحه مراجعه نمایید.

عینک اسکی نصب شده در فروشگاه GO SPORT – مجتمع تجاری روشا – تهران

 

نمونه رندر تهیه شده از فایل سه بعدی پیش از استارت پروسه ساخت ماکت فیزیکی

رندر سه بعدی ماکت عینک اسکی

از ماکت فوق تعداد دو نمونه تهیه و در دو نمایندگی فروشگاه GO SPORT نصب شده است .

در ساخت این ماکت عینک اسکی از متریال فایبرگلاس استفاده شده است.

ماکت نصب شده از نمای جانبی و نحوه نصب آن بر روی ستون مجموعه :

عینک اسکی فایبرگلاس نصب شده بر روی ستون فروشگاه

امکان ساخت انواع ماکت های حجمی ، تبلیغاتی و نمونه های مشابه از متریال فایبرگلاس و سایر موارد مشابه در شرکت آرشین وجود دارد .

ماکت عینک اسکی و ساخت ماکت عینک اسکی به روش تراش سی ان سی

 

ساخت ماکت ماکت سازی ماکت حرفه ای مدل سازی ماکت فایبرگلاس ساخت قطعات فایبرگلاس ماکت عینک اسکی ماکت عینک ماکت سازی عینک اسکی