بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت تبلیغاتی بطری آب معدنی و نصب در کردستان عراق

ماکت هایی که در ادامه به آن اشاره می شود مربوط به پروژه ساخت ماکت تبلیغاتی آب معدنی از جنس فایبرگلاس در ارتفاع 2 و 5 متر می باشد. این ماکت ها به همراه سازه فلزی داخلی طراحی و ساخته شده اند تا توسط فلنچ های فلزی در محل مورد نظر به خوبی و با استحکام بالا نصب شوند. وجود سازه فلزی در ماکت های تبلیغاتی باعث مقاومت آنها به عوامل جوی، باد و ضربه خواهد شد و باعث افزایش طول عمر نصب آن می گردد.

در ساخت ماکت های آب معدنی مورد اشاره ضمن استفاده از متریال مرغوب در پروسه ساخت قالب و ساخت ماکت نهایی که باعث ایجاد کیفیت ساخت بسیار بالا گردیده است، از رنگ های بسیار مرغوب صنعتی پایه پلی اورتان نیز استفاده شده است که باعث می شود رنگ ماکت ها برای مدت طولانی براق، یکدست و ثابت بماند و همچنین در معرض نور خورشید یا عوامل جوی دیگر مانند باران و برف آسیب نبیند.

ماکت بطری آب معدنی 1

نصب ماکت ارتفاع دو متری بطری آب معدنی در سلمانیه کردستان

ماکت تبلیغاتی آب معدنی

در ساخت ماکت های مورد اشاره ابتدا بدنه آنها به روش مدل سازی سه بعدی در نرم افزار راینو طراحی شده است. سپس به روش تراش س ان سی قالب اولیه ماکت ها ساخته شده است. استفاده از روش تراش سی ان سی در ساخت ماکت باعث ایجاد سطوح بسیار صاف، قرینه و بدون عیب و نقص می گردد.

تراش سی ان سی ماکت بطری آب معدنی

نحوه تراش قالب اولیه بدنه بطری آب معدنی جهت شروع پروسه ساخت ماکت تبلیغاتی.

ماکت بطری آب معدنی فایبرگلاس

کیفیت ساخت بسیار بالا به دلیل استفاده ار روش های صنعتی در ساخت ماکت های تبلیغاتی

ماکت ارتفاع 5 متر بطری آب معدنی در حال بارگیری جهت حمل و ارسال به سلیمانیه عراق.

نمونه های پنج متری ماکت بطری آب معدنی در حال عملیات پرداخت سطحی و قبل از رنگ آمیزی

این ماکت های تبلیغاتی در تیراژ 80 عددی از جنس فایبرگلاس تکثیر شده اند. همچنین می توانید جهت مشاهده سایر ماکت های تبلیغاتی ساخته شده در مجموعه آرشین به این صفحه مراجعه نمایید.