بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت حجمی تبلیغاتی بطری دارو

ساخت ماکت های تبلیغاتی فایبرگلاس یکی از روش های مناسب جهت معرفی محصولات و فراورده های دارویی می باشد. در این روش معمولا ظروف، بطری ها و محصولات مربوط به صنعت دارو در سایزی بزرگ تر از نمونه واقعی ساخته می شود.  ساخت ماکت فایبر گلاس

از ویژگی های این روش که در صنعت تبلیغاتی به گوریلا مارکتینگ معروف است می توان به سرعت جذب مخاطب بسیار سریع اشاره نمود. همچنین این ماکت ها به دلیل داشتن عمری طولانی و سطحی مستحکم، امکان استفاده در تعداد زیادی از نمایشگاه ها و ایونت های تبلیغاتی را دارا بوده و باعث جذب سریع و معرفی محصول به مخاطب می شود. ساخت ماکت حجمی تبلیغاتی

شرکت آرشین جهت ساخت دقیق و با کیفیت این نوع از ماکت ها، ابتدا پس از دریافت سمپل محصول مورد نظر کارفرما، آنرا به کمک نرم افزار های مهندسی کامپیوتری طراحی نموده و یک فایل سه بعدی از محصول آماده می شود. سپس این فایل مطابق درخواست به اندازه مورد نیاز بزرگ شده و توسط دستگاه های تراش سی ان سی بر روی فوم فشرده تراشیده می شود. در این روش به دلیل دقت سخت بالای دستگاه، هیچگونه خطا یا تغییر ابعادی وجود نخواهد داشت.

در صورت نیاز جهت آشنایی با نحوده تراش احجام به کمک دستگاه سی ان سی به این صفحه مراجعه فرمایید. تراش سی ان سی حجم های فومی .

پس از عملیات آماده سازی فرم اصلی بر روی فوم فشرده ،حجم ساخته شده به کمک الیاف کامپوزیت فایبرگلاس مورد استفاده در صنایع هوایی پوشش شده و پس از بتونه کاری ، رنگ آمیزی می گردد. رنگ های مورد استفاده در این پروسه، رنگ های صنعت خودرو بوده و به دلیل کیفیت بالا نسبت به نور خورشید و بارش باران مقاوم می باشد.

پس از پوشش رنگ ماکت ،لیبل های روی بطری در ابعاد بزرگ چاپ شده و بر روی ماکت چسبانده می شود.

وبسایت ساخت قطعات فایبرگلاس

 

 

 

 

ماکت بطری دارو متریال ساخت فایبرگلاس

 

کیفیت ساخت بسیار بالا و پوشش رنگ خودرو-ضد آب و مقاوم به اشعه یو وی خورشید

غرفه شرکت دارویی رویان

 

 

افزایش بازدید های تجاری با استفاده از ماکت های تبلیغاتی فایبرگلاس

ماکت آماده شده قبل از تحویل به شرکت رویان دارو

 ماکت بطری دارو ماکت سازی و ساخت ماکت ساخت ماکت بطری دارو فایبرگلاس ماکت طرف دارو

ماکت تبلیغاتی دارو

 ماکت حجمی دارو

 ماکت حجمی بطری دارو

ماکت تبلیغاتی بطری دارو

 ماکت تبلیغاتی ظرف دارو