بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت شهرک صنعتی

ساخت ماکت شهرک صنعتی
ماکت شهرک صنعتی خرما پروژه ای است شامل 43 سوله از جنس پلکسی گلاس و دارای سیستم نورپردازی حرفه ای می باشد.این ماکت در ابعاد 140 در 100 سانتیمتر و در مدت زمان بیست روز در شرکت آرشین ساخته شده است .ماکت های شهرک صنعتی با توجه به نوع کاربری معمولا جز ماکت های نیمه صنعتی و نیمه معماری دسته بندی می شوند و در آن هر دوی المان های معماری و صنعتی به چشم میخورد.
در کنار این ماکت تابلویی فلزی قرار گرفته است که نام سوله ها و کاربری آنها مشخص شده است، در کنار نام هر سوله کلیدی قرار دارد که با فشردن آن می توان همان سوله را به تنهایی روشن و خاموش نمود و از این طریق به راحتی محل قرار گیری آن مشخص می گردد.
جهت ساخت المان های مختلف این ماکت از متریال پلکسی گلاس استفاده شده است که به کمک برش لیزر برش خورده و با دقت و ظرافت بسیار بالا مونتاژ و در محل خود نصب شده است. یکی از موارد بسیار مهم در ارائه ماکت های با کیفیت و حرفه ای استفاده از دستگاه های دقیق و حرفه ای و متناسب با هر بخش از پروژه یا حجم مورد نظر می باشد. در ساخت حجم های خاص سه بعدی مانند فیگور های انسانی ، خودرو ها و موارد مشابه گاه از دستگه های حرفه ای تر مانند پرینتر های سه بعدی دقیق بر مبنای تکنولوژی SLA (رزین) و همچنین دستگاه تراش سی ان سی 5 محور استفاده می شود.
از موارد بسیار مهم دیگر که در ساخت این ماکت نیز رعایت شده است استفاده از رنگ ها و پوشش های صنعتی و با کیفیت می باشد. رنگ مناسب و نحوه پوشش آن که در بهترین حالت معمولا توسط ایربراش انجام می شود و باعث ایجادی سطحی یکنواخت و با کیفیت بر روی المان های داخل ماکت می شود.همچنین انتخاب نوع رنگ ، مقاومت آن به شرایط جوی و عدم تغییر رنگ آن در طول زمان از مواردی است که در کیفیت نهایی و ماندگاری ماکت بسیار تاثیر دارد .
در ادامه تصاویر ماکت شهرک صنعتی خرما واقع در منطقه آزاد چابهار را ملاحظه می نمایید.
ماکت شهرک صنعتی به همراه نورپردازی

ماکت شهرک صنعتی

ماکت به همراه پایه هایگلاس

جزئیات سوله ها

 

ماکت سازی ساخت ماکت ماکت حرفه ای مدل سازی ماکت صنعتی ماکت شهرک صنعتی ماکت سازی حرفه ای ساخت ماکت در تهران ماکت معماری ساخت ماکت معماری