بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت تبلیغاتی شامپو

ساخت ماکت تبلیغاتی بطری  شامپو از جنس فایبرگلاس

ماکت های بطری شامپو مورد اشاره به روشی مشابه پرینت سه بعدی (تراش سی ان سی بر روی فوم فشرده) طراحی و ساخته شده اند. از ویژگی های ساخت ماکت تبلیغاتی به این روش می توان به کیفیت ساخت بسیار بالا و قابلیت تکرار پذیری اشاره نمود. در این روش امکان ساخت ماکت هایی بسیار دقیق از نظر ابعاد و کیفیت سطحی وجود دارد.

ماکت تبلیغاتی شامپو

ساخت ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس بطری شامپو

 

به دلیل استفاده از متریال فایبرگلاس مرغوب برای ساخت ماکت های تبلیغاتی مورد اشاره در بالا، مقاومت این ماکت ها به عوامل آسیب زننده مانند ضربه بالاست و همچنین در مقابل اشعه خورشید و بارش باران نیز بسیار مقاوم است.

استفاده از روش های ماشینی و غیر دستی برای ساخت ماکت های فوق و سایر ماکت های مشابه باعث افزایش سرعت تولید و امکان تحویل ماکت های تبلیغاتی در زمانی بسیار کوتاه می شود. در این روش امکان ساخت انواع ماکت های دقیق و با کیفیت با جزئیات بسیار بالا وجود دارد.

جهت مشاهده سایر ماکت های تبلیغاتی مشابه ساخته شده در مجموعه صنعتی آرشین به صفحه ساخت ماکت های تبلیغاتی مراجعه نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با روش تراش سی ان سی و پرینت سه بعدی ماکت های تبلیغاتی به صفحه تراش سی ان سی مراجعه نمایید.

از ویژگی های ساخت ماکت ها به روش صنعتی به نسبت ماکت های قدیمی که به روش دستی ساخته میشوند میتوان به قابلیت تکرار و ساخت ده ها نمونه کاملا مشابه هم اشاره نمود. همچنین کیفیت سطج و رنگ آمیزی ماکت های ساخته شده به روش سی ان سی بسیار بالاتر بوده و این روش جدید ترین روشی است که سازندگان حجم های فایبرگلاس و تبلیغاتی در کشور های پیشرفته نیز از این روش استفاده می نمایند.

مجموعه صنعتی آرشین امکان طراحی، ساخت و تولید انبوه انواع ماکت های تبلیغاتی را به روش های دقیق صنعتی دارا بوده و می تواند ماکت های با کیفیت بسیار بالا ارائه نماید.