بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت ماژیک فابرکاستل

یکی از آخرین پروژه های انجام شده مربوط به پروژه طراحی و ساخت ماکت تبلیغاتی ماژیک هایلایتر ، یکی از آخرین محصولات شرکت فابرکاستل می باشد.در طراحی ماکت مورد اشاره ابتدا نمونه اصلی ماژیک توسط اسکن سه بعدی اسکن شده و فایل سه بعدی تهیه شده در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه تراش سی ان سی ساخته و قالب مورد نظر تهیه شده است .به کمک این روش ماکت ساخته شده نهایی از نظر فرم ، طرح و ابعاد کاملا مشابه نمونه اصلی خواهد بود و امکان ساخت بهترین ماکت های صنعتی با کیفیت بالا میسر خواهد شد.استفاده از متریال ساخت فایبرگلاس در این ماکت ها باعث می شود تا این حجم ها برای مدت زمانی بسیار طولانی در برابر عوامل تخریب جوی و همینطور وندالیسم ( تخریب انسانی) مقاوم بوده و ظاهری مناسب برای سالهای طولانی داشته باشند. این ماکت ها در تیراژ بالا و مدت زمانی مناسب طراحی ، ساخته و نصب شده اند . جهت پوشش رنگ نهایی این ماکت ها از بهترین پوشش های صنعتی مورد استفاده در صنایع خودروسازی استفاده شده است که باعث ارائه کیفیت سطحی بسیار خوب و ظاهری بسیار مناسب از ماکت خواهد بود. وزن تقریبی ماکت های مورد نظر به دلیل استفاده از متریال فایبرگلاس بسیار پایین و در ارتفاع 2 متر به طور تقریبی پنج کیلوگرم می باشد . این ماکت ها ضد آب بوده و همچنین در برابر باران و رطوبت نیز مقاوم می باشند. به دلیل استفاده از روش قالب سازی سی ان سی دقت ابعادی این ماکت ها بسیار بالا می باشد .
ماکت فوق در ارتفاع یک و نیم متر از جنس فایبرگلاس و در تیراژ بالا به سفارش شرکت فابرکاستل اتریش سفارش و ساخته شده است.جهت بررسی سایر ماکت های ساخته شده به این صفحه مراجعه نمایید.

 

 

ماکت ماژیک تبلیغاتی – متریال ساخت : فایبرگلاس

امکان ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی ، ماکت های حجمی فایبرگلاس و انواع حجم های شهری فایبرگلاس در گروه صنعتی آرشین فراهم می باشد.