بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت نیروگاه سد راغون در کشور تاجیکستان

ساخت ماکت پروژه توربین های سد راعون در کشور تاجیکستان یکی از دقیق ترین و بهترین پروژه های ساخت ماکت بوده است که اخیرا در کشور ایران و در مجموعه آرشین انجام شده است. این ماکت در طول 160 سانتیمتر و بر روی یک میز فلزی نصب شده است. در ساخت این ماکت از روش پرینت سه بعدی، تراش سی ان سی و برش لیزر استفاده شده است. استفاده از منبع نور داخلی ال ای دی نمای بسیار زیبایی به پروژه داده است. در این ماکت با حرکت سلول های نوری ELD داخل لوله های بتنی، حرکت و جریان آب به نمایش در آمده است. این ماکت به همراه یک انیمیشن با جزئیات بالا جهت نمایش جزئیات داخل توربین ها شامل ژنراتور های زیمنس که با جریان عبوری آب به حرکت در می آیند، پره های توربین ، سیستم های تغییر مسیر آب و تمامی قطعات الکترونیک و عبور جریان برق با جزئیات بسیار خوب به نمایش در آمده است. این ماکت در زمان خاموش بودن با ظاهر بتنی واقعی در قسمت تونل ها به نمایش در می آید و در صورت روشن نمودن سیستم الکترونیک، حرکت جریان آب و برق در تونل های به کمک حرکت نوری به نمایش در می آید.

همچنین با استارت سیستم الکترونیک، سیستم نمایش انیمیشن نیز بر روی یک نمایشگر 65 اینچ با دقت بالا به نمایش در آمده و تمامی جزئیات داخل توربین ها را نمایش می دهد. کل پروسه ساخت انیمیشن در نرم افزار Cinema 4D انجام شده و یکی از بهترین پروژه های انیمیشن صنعتی اجرا شده در کشور می باشد. پروژه ساخت ماکت شامل بدنه اصلی ماکت، میز مخصوص جهت قراردادن کامپیوترهای داخلی ماکت و سیستم الکترونیک ، سیستم الکترونیک نمایش ویدئو و نمایش نور ال ای دی در کشور ایران و در مجموعه آرشین انجام شده است. این ماکت ها پس از ارسال در کشور تاجیکستان در ارگ ریاست جمهوری این کشور نصب و جهت بازدید نمایندگان بانک جهانی و رئیس جمهور تاجیکستان به نمایش در آمده است.

شرکت آرشین امکان ساخت و تحویل انواع ماکت های دقیق صنعتی در کشور ایران یا در سطح کل جهان را دارا بوده و از پروسه طراحی تا ساخت و تحویل ماکت ها به صورت پیمانکار و مشاور در کنار شما خواهد بود.

Post a Comment