بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت و فروش دستگاه تراش سی ان سی مخصوص فوم و یونولیت

امروزه و به دلیل افزایش درخواست قطعات با کیفیت صنعتی و گسترش استفاده از روش های اتوماسیون و استفاده از دستگاه های با راندمان بالا در صنایع، استفاده از انواع دستگاه های سی ان سی هم متداول و رایج شده است. این دستگاه ها در بخش های مختلف صنعت کاربرد های بسیار زیادی دارند.

یکی از مهمترین دستگاه های سی ان سی CNC رایج در کشور مربوط به دستگاه های تراش و برش سی ان سی می باشد. در این مطلب سعی شده است توضیحاتی در مورد نحوه ساخت دستگاه تراش سی ان سی مخصوص تراش یونولیت و انواع فوم ها ارائه شود.

این دستگاه به صورت سفارشی و جهت ساخت مدل های فومی صنعتی و انواع حجم های هنری مانند مدل فومی مجسمه طراحی و ساخته شده است. این دستگاه به صورت سه محور طراحی و ساخته شده است و می توان با اضافه نمودن محور روتاری چهارم، دستگاه را به حالت چهار محور جهت سهولت در تراش حجم های به شکل مجسمه ارتقا داد. همچنین به کمک اضافه نمودن هد اسپیندل با دو درجه آزادی می توان دستگاه را به صورت پنج و یا شش محور ارتقا داد.

این دستگاه به کمک سیستم الکترونک و محرک سروو موتور های سری دلتا راه اندازی شده است که دقت بسیار بالایی در تراش و ایجاد جزئیات هنگام تراش قطعات ارائه خواهد داد. همچنین در قسمت سیستم تبدیل نیرو چرخشی به حرکت خطی، از سیستم بال اسکرو برای تمامی محور ها استفاده شده است که باعث کاهش خطا و ساخت دستگاه تراش با دقت بسیار بالا می گردد.

از این دستگاه می توان برای تراش مدل های فومی صنایع فایبرگلاس، ساخت مدل فومی برای صنایع ریختگری فلز، ساخت حجم های فانتزی، حجم های تبلیغاتی و انواع مجسمه استفاده نمود. از ویژگی های این دستگاه می توان به کیفیت تراش بسیار بالا به دلیل استفاده از اسپیندل دور بالای مخصوص فوم، سرعت تراش بالا به دلیل طراحی دستگاه جهت حرکت خطی با سرعت بالا، خطای بسیار پایین و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود.

در طراحی و ساخت سازه دستگاه نیز سعی شده است ضمن رعایت اصول فنی، سازه ای بسیار مقاوم و دقیق ساخته شود. شاسی دستگاه سی ان سی پس از مونتاژ و جوشکاری وارد مرحله عملیات حرارتی شده تا تنش گیری شود و سپس برای کف تراشی و ساعت شدن محور ها آماده می شود.

این دستگاه با بورد کنترل الکترونیک 5 محور طراحی شده است و برای ارتقا صرفا نیاز با اضافه نمودن سروو موتور محور روتاری چهارم دارد. ابعاد کارگیر این دستگاه 230×140 در ارتفاع 95 سانتیمتر بوده و امکان ساخت سفارشی دستگاه های تراش فوم در ابعاد مختلف و با ویژگی های متنوع وجود دارد.

با انتخاب اسپیندل ها مختلف آب خنک و هوا خنک می توان به کارگیر های متنوع و امکان استفاده از انواع ابزار در ابعاد بالا را نیز ایجاد نمود. در این دستگاه از اسپیندل 5.5 کیلووات 18 هزار دور استفاده شده است. با انتخاب ابزار تراش مناسب می توان به کیفیت سطح بسیار بالایی در هنگام تراش فوم های فشرده دست یافت. در این صفحه می توانید نمونه قطعات فومی تراشیده شده به کمک این دستگاه سی ان سی را ملاحضه نمایید.

امکان ساخت انواع دستگاه های تراش سی ان سی فوم و یونولیت با دقت و کیفیت ساخت بالا در مجموعه صنعتی آرشین وجود دارد.

سی ان سی فوم سی ان سی یونولیت دستگاه سی ان سی یونولیت

Post a Comment