بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

فروش بدنه فایبرگلاس خودروی کلاسیک

فروش بدنه فایبرگلاس خودروی کلاسیک به طول 5 متر، طراحی شده بر اساس خودروهای کلاسیک بوگاتی قدیمی. مدل سازی این خودرو به روش تراش سی ان سی انجام شده است و علاوه بر بدنه، قالب های فایبرگلاس هم به فروش میرسد. قیمت فروش این بدنه به صورت خام 30 میلیون تومان و به همراه قالب 55 میلیون تومان می باشد.

خودروی کلاسیک فوق بر اساس ماشین کلاسیک بوگاتی طراحی و ساخته شده است. بدنه این خودروی کلاسیک از متریال فایبرگلاس ساخته شده است که بسیار سبک و در عین حال مستحکم می باشد. این خودروی فایبرگلاس قابل نصب بر روی شاسی های آماده مستقل مانند شاسی خودروی پاترول و نیسان می باشد. در عین حال امکان نصب این بدنه بر روی شاسی فلزی دست ساز نیز وجود دارد.

به دلیل وجود قالب های اصلی، امکان تکثیر و تولید این بدنه در تیراژ بالا هم وجود دارد و بدنه تولید شده به همراه قالب های اصلی به صورت یکجا به فروش میرسد. به دلیل ساخت مدل اولیه قالب ها به روش تراش سی ان سی، بدنه قرینه، دقیق و با کیفیت سطح بسیار خوبی آماده شده است و جهت نصب بر روی انواع شاسی فلزی آماده است. در تصاویر فوق قطعات به صورت موقتی و بدون اتصال پیچ و مهره کنار هم سوار شده اند و صرفا به منظور عکاسی و نمایش اولیه و کلی سرهم شده است. این بدنه فایبرگلاس خودروی دست ساز به صورت بدنه خام و بدون چرخ ها و کاسه چراغ ساخته شده است و جهت تکمیل نیاز به شاسی،شیشه جلو، چرخ ها و موتور دارد.

در ساخت خودروهای دست ساز که بر اساس طرح خودروهای کلاسیک قدیمی ساخته می شوند معمولا از روش ساخت مدل به صورت دستی بر روی فوم یا گچ، سپس قالب گیری به روش فایبرگلاس و تولید نمونه بدنه نهایی بر اساس قالب اصلی می باشد. در ساخت خودروی فوق به دلیل آنکه مدل اولیه فومی به روش تراش کامپیوتری سی ان سی موجود در شرکت آرشین ساخته شده است، تمامی زوایای، سطوح و قطعات با کیفیت بالا ساخته شده است و تمامی قطعات به خوبی در کنار هم مونتاژ می شوند.

این خودرو به طول تقریبی 5 متر، عرض 1.8 متر و ارتفاع 1 متر ساخته شده است.

امکان مونتاژ کامل و تحویل بدنه رنگ شده این مدل وجود دارد. همچنین شرکت آرشین توانایی ساخت انواع خودروی دست ساز فایبرگلاس جهت مقاصد نمایشی و کاربردی را دارا بوده و می توان به کمک روش تراش سی ان سی این خودروها را مشابه نمونه های تولید شده در خارج از کشور تهیه و تولید نمود.

جهت مشاهده نمونه های ساخته شده به کمک روش تراش سی ان سی فوم به این صفحه مراجعه نمایید.

Post a Comment