بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ماکت گوشی آیفون با صفحه لمسی دارای عملکرد

این ماکت ها به سفارش انتشارات مهر و ماه جهت اکران در نمایشگاه کتاب سال نود و شش طراحی و ساخته شده است .

ارتفاع نهایی ماکت های ساخته شده دو متر و متریال ساخت شامل فلز آلومینیوم ، صفحات پلکسی گلاس صخیم  و قطعات قالبگیری شده فایبرگلاس می باشد.

همچنین یک صفحه نمایش از نوع LED به ابعاد چهل اینچ در داخل هر یک از ماکت های ساخته شده نصب شده است. این ماکت ها قابلیت برقراری اینتراکشن با کاربر خود داشته و کاربران می توانند انواع بازی های مختلف را به صورت ایستاده توسط این ماکت های تبلیغاتی انجام دهند .سایر بخش های ماکت مانند لبه های جانبی و بخش پشتی نیز مشابه نمونه اصلی طراحی و ساخته شده است . جهت برررسی سایر ماکت های تبلیغاتی ساخته شده به این صفحه مراجعه نمایید.

 

طراحی سه بعدی اولیه جهت برآورد ابعاد مناسب جهت ساخت نمونه فیزیکی نهایی .

به دلیل استفاده از تکنیک های ساخت صنعتی در گروه صنعتی آرشین ، ماکت های ساخته شده کاملا صنعتی بوده و دارای عمر طولانی، عملکرد صحیح و دارای قابلیت مونتاژ و دمونتاژ هستند. این ماکت ها به روش برش لیزر برای قطعات پلکسی گلاس ، تراش سی ان سی برای قالبگیری قطعات پیچیده و فایبرگلاس ساخته می شوند و از پوشش های رنگ صنعتی پلی اورتان و اپوکسی که مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل جوی دارند استفاده می شود.

 

ماکت گوشی ماکت تلفن ماکت تبلیغاتی تبلیغات تبلیغات خلاقانه ساخت ماکت ماکت سازی ماکتسازی ساخت ماکت گوشی تلفن ماکت فایبرگلاس ماکت گوشی آیفون حجم تبلیغاتی استند تبلیغاتی استند لمسی