بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ساخت ماکت های تبلیغاتی براش لوازم آرایش

یکی از مشاغلی که با صنعت تبلیغات پیوند گسترده ای داشته و از مشتریان اصلی صنعت تبلیغات خلاقانه است، شاخه خدمات بهداشتی ، محصولات زیبایی و آرایشی می باشد.ماکت های تبلیغاتی به عنوان ایده ای نوین و جذاب در صنعت تبلیغات در این صنعت به کار گرفته شده و در فرم احجام مختلف به عنوان ماکت داخل فروشگاه ها ، ماکت های بر روی بیلبورد ، استند های تبلیغاتی که به شکل ماکت محصول ساخته می شود و موارد مشابه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.ماکت ای که در ادامه مشاهده می نمایید ماکت براش های لوازم آرایش می باشد که در ارتفاع 2 متر و تیراژ 50 عدد در مدت زمان بسیار کوتاه سه هفته مدل سازی و ساخته شده است.در ساخت ماکت های زیر از ترکیبی از متریال فایبرگلاس و ورق های پلاستیک ABS استفاده شده است.در رنگ آمیزی و و پرداخت نهایی این ماکت ها از پوشش های مخصوص صنایع هوایی استفاده شده است و باعث افزایش کیفیت بسیار بالای رنگ آمیزی و کیفیت سطحی ماکت ها شده است.

جهت بررسی سایر ماکت های ساخته شده به این صفحه مراجعه نمایید.
رندر کامپیوتری ماکت تبلیغاتی لوازم آرایش

رندر کامپیوتری محصول قبل از تولید نمونه فیزیکی اصلی

جهت بررسی ابعادی و مشاهده ماکت نهایی توسط کارفرما و انجام تغییرات لازم ، رندر کامپیوتری محصول تهیه شده و قبل از تولید نمونه اصلی به رویت ایشان می رسد.

پس از این مرحله از فایل های سه بعدی تهیه شده برای ساخت قالب های تولید به روش سی ان سی استفاده می گردد. استفاده از روش قالب سازی سی ان سی در ساخت ماکت ها باعث افزایش کیفیت و دقت ساخت بسیار بالای آنها خواهد بود.