بستن
Type at least 1 character to search
بازگشت به بالا

aarshin

ماکت تبلیغاتی کاراکتر مزمز

کاراکتر شیر مزمز یکی از جذاب ترین پروژه های سال نود و هفت بود که در روزهای انتهایی اسفندماه تحویل گردید. شیر جذاب و دوست داشتنی مزمز کاراکتری است که بر روی بسته بندی پفک های مزمز و برخی محصولات دیگر قابل مشاهده است. ساخت ماکت شیر مزمز یکی از پروژه های دوست داشتنی در میان کارکنان مجموعه آرشین بود که در زمانی کوتاه و کیفیتی بسیار مطلوب تحویل گردید. ماکت حجمی مورد اشاره از جنس فایبرگلاس ساخته شده است و در اکران های نوروزی تبلیغاتی شرکت مزمز در فروشگاه های زنجیره ای شهروند نصب و در دسترس بازدید کنندگان قرار داشت.

یکی از ویژگی های ساخت ماکت در آرشین کیفیت بسیار بالای حجم های ساخته شده در کنار مدت زمان ساخت بسیار کوتاه می باشد. این مهم به کمک استفاده از روش های نوین ساخت حجم های فایبرگلاس بدست آمده است.

برخلاف سایر تولید کنندگان در کشور، این شرکت تمامی حجم ها را ابتدا به کمک نرم افزار های مهندسی کامپیوتری مدل سازی می کند. پس از تایید طرح مدل شده نرم افزاری توسط کارفرما، طرح مورد نظر توسط دستگاه های رباتیک موجود در مجموعه به روش کاهشی (تراش بلوک متریال) یا روش افزایشی و قالب گیری فایبرگلاس (پرینت سه بعدی و قالب های صنعتی) ساخته می شوند.

پس ساخت حجم اصلی با تمام جزئیات، استادکارانی ماهر و مسلط به پروسه رنگ آمیزی حجم های تبلیغاتی، اقدام به رنگ آمیزی آنها می نمایند. در این پروسه حساس از بهترین رنگ های فوری مربوط به صنعت اتوموبیل استفاده میشود. رنگ های نامبرده مقاوم به خط و خش،نور مستقیم خورشید و باران می باشند.

در ادامه ضمن ارائه توضیحات،به صورت مرحله به مرحله نحوه آماده شدن ماکت کاراکتر شیر مزمز را مشاهده می فرمایید. ماکت فوق به سفارش شرکت یلدا پخش مزمز در مدت زمان ده روز ساخته شده است.

همکاران پروژه : جناب آقای دولت آبادی ، آقای میلاد نادری.

فایل سه بعدی تهیه شده از طراحی کاراکتر دو بعدی

حجم سه بعدی ساخته شده از جنس فایبرگلاس، قبل از مرحله رنگ آمیزی

حجم نهایی رنگ آمیزی شده قبل تکمیل بخش های جزئی مانند سایه ها و جزئیات صورت

یکی از ماکت های ساخته شده توسط شرکت آرشین، نصب شده در لابی ساختمان شرکت یلدا پخش مزمز

شرکت آرشین امکان ساخت انواع ماکت های حجمی و تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالا را دارا بوده و آماده همکاری با آژانس های تبلیغاتی و شرکت های تولید کننده محترم می باشد.

در این صفحه می توانید با سایر پروژه های ساخت ماکت تبلیغاتی انجام شده آشنا شوید.

ساخت ماکت های تبلیغاتی.

ساخت ماکت ماکت تبلیغاتی ماکت فایبرگلاس